Předsíň je úplně první místností, kterou vidíme, když se vrátíme domů. Také naši hosté si udělají reálnou představu o tom, jak to u nás vypadá, jakmile vstoupí právě do předsíně. Proto není divu, že i této místnosti by se měla věnovat náležitá péče a měla by v ní vládnout příjemná atmosféra. Ačkoliv se v ní nejí, nespí a ani v ní netrávíme největší množství času, tak nic z toho jí neubírá na významu.

Co by v předsíni nemělo chybět?

Nedílnou součástí každé správné předsíně/chodby jsou věšáky na oblečení a popřípadě i ty na klíče. Nesmí chybět ani dostatečné množství úložného prostoru. Je přeci důležité mít si kam odložit bundu, kabát nebo boty. Abyste si měli kam odložit, tak máte dvě možnosti. Zaprvé si můžete pořídit samostatný botník, věšáky a háčky a nějakou tu skříň. Nebo vše vyřešíte „jedním“ kusem nábytku, kterým je předsíňová stěna. Za své peníze tak dostanete vše v jednom a nemusíte se starat o to, jaké zrcadlo se hodí k takové a makové skříňce.

Předsíňová stěna je skvělá, ale….

Na jednu stranu vám sice odpadnou drobné starosti, ale na druhou stranu je potřeba zmínit, že ne vždy je předsíňová skříň tím nejlepším řešením. Vybrané modely se kupříkladu nemusí vejít do menších bytů, protože mnohdy jde skutečně o jeden jediný kus nábytku. Kus nábytku, který je kombinací botníku, šatní skříně, několika dalších skříněk a nástěnného věšáku. A když se vše takto spojí a dá dohromady, tak to zabírá pořádné množství místa, a právě toho je v garsonkách většinou nedostatek.

Jak sami vidíte, předsíňová stěna má své výhody, ale také nevýhody. Někdy sice je tím nejlepším řešením, ale nastávají situace, kdy je rozumnější zakoupit jednotlivé kusy nábytku zvlášť.